Wybierz region

Wybierz miasto

  Piotr Schmidt – Electric Group

  DOK Sala widowiskowa
  Brzeg Dolny, ul. Kolejowa/29

  Sobota, 23 maja

  • Wstęp wolny

  Piotr Schmidt – Electric Group

  Piotr Schmidt Electric Group, elektryczno-groove’owy zespół, który budzi fascynacje osobliwym połączeniem fusion i przestrzennego jazzu, z soulem, funkiem, R&B oraz muzyką filmową. Członkowie zespołu to wielokrotnie nagradzani na festiwalach i konkursach muzycznych wybitni młodzi artyści, których łączny potencjał w tym zespole przekracza sumę ich indywidualnych możliwości!

  Od momentu powstania (kwiecień 2011) grupa ta zagrała ponad 40 koncertów w tym na takich prestiżowych festiwalach jak „Green Town of Jazz” w Zielonej Górze, „Jazz nad Odrą” we Wrocławiu, „Lublin Jazz Festival” oraz „JazzBez Festival” – trzykrotnie w ciągu jednej edycji.

  Grupa współpracuje z wybitnym wokalistą jazzowym młodego pokolenia – Wojciechem Myrczkiem – laureatem wielu krajowych i międzynarodowych nagród i festiwali, obecnie wykładowcą klasy wokalu w Instytucie Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!