Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert: IM Fanki Tim

  DOK dziedziniec
  Brzeg Dolny, ul. Kolejowa/29

  18:00 Sobota, 1 sierpnia

  • Brak informacji o cenie

  Dolnobrzeski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert "Im Fanki Tim".

  1 sierpnia 2015r. godz. 18:00
  dziedziniec DOK

  IM FANKI TIM, to zespół, którego skład kilkakrotnie ewoluował, aktualnie tworzą go: Izabela Możdżeń – wokal, Krzysztof Nartowski – gitara basowa, Przemek Orłowski – perkusja, Damian Ciosek – gitara (wcześniej Aleksander Skowron) i Adrian Grodzicki – instrumenty klawiszowe (wcześniej Mateusz Franczak i Andrzej Tymczyj). Zespół powstał w czerwcu 2013 roku, a jego założyciel – Krzysztof Nartowski to ceniony animator kultury, postać mocno zaangażowana w muzyczne życie Trzebnicy. Muzycy IM FANKI TIM swoją twórczość opierają na energii FUNKY. Zespół od początku skupił się nad stworzeniem własnego repertuaru. Owocem wspólnych muzycznych zmagań i artystycznych poszukiwań jest powstanie sześciu autorskich utworów, do których teksty napisał znany bluesman – Tadeusz Bogucki. Muszę przyznać, że słowa piosenek idealnie wpasowują się w gatunek muzyki prezentowanej przez zespół.

  W utworach bandu odnajdziemy elementy JAZZU, SOULU, R&B, BLUESA a nawet muzyki klubowej. Na koncertach IM FANKI TIM możemy usłyszeć zarówno kompozycje własne zespołu, jak również znane standardy jazzowe, funkowe i bluesowe

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!