Wybierz region

Wybierz miasto

  Blues Vocal Night - Patrycja Kamola Project & Jacek "J.J." Jaguś".

  Dolnobrzeski Ośrodek Kultury
  Brzeg Dolny, ul. Kolejowa/29, +48 71 319 52 52

  18:00 Niedziela, 3 maja

  • 0zł

  Patrycja Kamola Project

  Zespół powstał z inicjatywy jego liderki - wokalistki Patrycji Kamola. Trzon formacji stanowią doświadczeni muzycy grający na co dzień z wieloma gwiazdami polskiej i światowej sceny bluesowo-jazzowej. Zespół koncertuje w wielu miejscach w Polsce realizując własne projekty muzyczne, m in. „Blues Vocal Night” w Centrum Kultury „Muza” w Lubinie, Klubie „Kometa” w Legnicy, w Państwowej Wyższej Szkole im. Witelona w Legnicy, Klubie „Fuego” w Głogowie, Klubie "Spiżarnia" w Legnicy i wielu innych. Formacja Patrycja Kamola Project prezentuje utwory własne oraz znane standardy bluesowo - jazzowe we własnych aranżacjach. Ich koncerty nasycone są niesamowitą dawką energii, mocy oraz pozytywnych emocji. Zespół przenosi swoją publiczność do amerykańskich klubów bluesowych niczym z lat 40 i 50 XX wieku, gdzie dominował blues jazzowy. Wybór utworów prezentowanych podczas widowiska, oryginalne aranżacje, oprawa artystyczna, udział młodych, wspaniałych wykonawców z pewnością dostarczają niezapomnianych wrażeń. Żywiołowe tempo, młodzieńczy entuzjazm oraz profesjonalizm muzyków zapewniają wysoki poziom artystyczny i gwarantują niezapomniane przeżycie oraz wspaniałą zabawę. Profesjonalizm i doświadczenie sceniczne muzyków oraz uniwersalność proponowanego programu pozwalają dostosować się do różnego charakteru imprez i zadowolić każdego słuchacza. Cechą charakterystyczną projektów realizowanych przez formację Patrycja Kamola Project jest zaproszenie do współpracy oraz wspólnych koncertów znanych artystów z Polski i zagranicy.

  Jacek "Jogi" Jaguś

  Gitarzysta bluesowy. Lider zespołu J.J. Band, wielokrotnie wybierany najlepszym gitarzystą Polsce (wg. czytelników magazynu Twój Blues). Występował z m.in. Wojciechem Karolakiem, Leszkiem Cichońskim, Sławkiem Wierzcholskim, Jerzym Styczyńskim, Adamem Otrębą, chicagowskim gitarzysta Phillem Guyem (bratem legendy bluesa: Buddy’ego Guy’a).

  Od kilku lat prowadzi również działalność dydaktyczną prowadząc warsztaty gitarowe, a także wykłady o tematyce muzycznej (projekt Mała Akademia Bluesa wraz z Bartoszem Łęczyckim, Festiwal Blues Nad Bobrem, Letnie warsztaty bluesowe w Puławach).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Najlepsze filmowe napady. Sprawdź, ile wiesz o filmach akcji?