(© fot. Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jest decyzja magistratu. W sobotę fanstrefa ma pomieścić 45 tysięcy kibiców.

Przeczytaj: Dantejskie sceny pod strefą kibica w Rynku (ZDJĘCIA)

Kibice, którzy będą chcieli obejrzeć mecz Polska - Czechy we wrocławskiej fanstrefie, będą mieli do dyspozycji także ul. Świdnicką (od obecnego wejścia do strefy do przejścia podziemnego) oraz Szewską, która na ten czas zostanie zamknięta dla tramwajów - te pojadą objazdami.

Sobotni mecz wkibice będą oglądać na dodatkowych pięciu telebimach. Staną one m.in. na północnej pierzei Rynku i koło kościoła Marii Magdaleny.

Powiększeniu ulegnie też fanstrefa przy Hali Ludowej. Pomieści ona 3 tysiące dodatkowych kibiców.

Zobacz też:
Jeśli Polacy powalczą o awans, Wrocław powiększy strefę kibica w Rynku


Nie tylko Rosjanie brutalni. Ochronie fanstrefy też puściły nerwy

Wiadomości

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Jam (gość)

Wejście do strefy nic nie kosztuję.
Serdecznie polecam ten sposób oglądania meczów i wspólne przeżywanie emocji z naszymi rodakami.

Pozdrawiam

ML86 (gość)

Czy wejście na strefę kibica pod stadionem jest płatne (jeśli tak, to ile kosztuje)? i czy poza strefą kibica widać telebim na tyle, żeby nie trzeba było wchodzić i płacić?

:P / :D (gość)

Hehehe, nasza strefa kibica też się powiększyła i jeszcze się powiększy. :D Na początku było nas 20. Zrobiliśmy zrzutę na alkohol i żarcie, jeden udostępnił TV, drugi udostępnił sprzęt audio, trzeci udostępni tuner platformy cyfrowej. Wczoraj oglądaliśmy mecz w 50 osób - trzeba było dowieźć alkoholu, żarcia i nowe grille. Na sobotni mecz z Czechami będzie nas ponad 100 osób - cholera, czy damy radę? Będzie więcej telewizorów, choć mniejsze, bo 42". :D