8 zł za piwo, 16 zł za kebab i 500 zł za oficjalną piłkę Euro 2012. Zobacz przykładowe ceny, które będą obowiązywały we wrocławskiej strefie kibica.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA - codziennie dostarczymy Ci świeże informacje

Za półlitrowe piwo Carlsberg (ok. 4% alkoholu) we wrocławskiej strefie kibica zapłacimy 8 zł. Jeśli będziemy chcieli kupić Coca-Colę (lub inne napoje The Coca-Cola Company), to za pół litra także zapłacimy 8 zł.

Coś na ząb? Może tortilla lub kebab w bułce za 16 zł? Nie lubicie bułek? Kebab na talerzu - 24 zł.

Co zwiedzać, gdzie się bawić, czym jeździć, jak dojechać na stadion - czyli niezbędnik kibica na Euro 2012 we Wrocławiu

W strefie będą także oczywiście dostępne pamiątki sportowe, wyprodukowane przez firmę Adidas. Najdroższa będzie oficjalna piłka, którą reprezentacje zagrają mecze: 500 zł. Ceny akcesoriów zaczynają się od 5 złotych. Za koszulkę zapłacimy 100 zł.

Ważną informacją dla wszystkich kibiców jest to, że w fanstrefie nie będzie można płacić gotówką, a jedynie kartami - najlepiej zbliżeniowymi. Jeśli nie macie karty zbliżeniowej, będziecie mogli wchodząc do strefy otrzymać kartę Open Wrocław. Po przelaniu na nią gotówki (przy specjalnych stoiskach), używając właśnie Open Wrocław zapłacicie za wszystkie swoje zachcianki.

Zobacz też:

Więcej informacji o zbliżeniowej karcie fanstrefy, czyli kto zarobi na kibicach

Na stadionie piwo tylko bez procentów

Wiadomości

Komentarze (40)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kibic2 (gość)

Mam pytanie, chcę przyjść do strefy kibica, ale niczego nie chce tam kupować, czy zatem muszę posiadać tę kartę? i czy swobodnie mogę wejść do strefy jeśli odmówię jej przyjęcia?

Piwosz (gość)

Tyskie leci na niemieckich koncentratach, he he.Niby polskie a niemieckie. Sa lepsze przekrety ale lepiej o nich nie mowic bo mamy wolnosc slowa.

maxi (gość)

każde piwo to chemia ! ja w Niemczech w piwo się zaopatruję w Lichera (mały browar) albo warsteiner jak już

:P / :D (gość)

Hehehe, naiwniacy. :D Pójść do strefy kibica i pić syf. :D Fakt faktem: Carlsberg jako główny sponsor przecież musi na czymś zarabiać. A że będzie zarabiał na swoim chemicznym syfie (proszki rozpuszczone w wodzie udają piwo) - to inna sprawa. Głupich nie sieją - sami się rodzą. :D

Nóż_Dina_Baggio (gość)

a mogę do tego getta wejść i wyjść( karta mi nie potrzebna) żeby tylko mecz obejrzeć bo nie mam zamiaru nawet grosza na mafię z uefa wydać ?

lenox (gość)

s.r.am na rynek i ich ceny piwa z kosmosu a jeszcze bardziej na jedzenie w restauracjach odgrzewane w mikroweli zrobione tydzień wcześniej kilkanaście lat robiłem na rynku i okolicach jako szef kuchni w restauracjach . na szczęście teraz mieszkam we Frankfurcie nad menem i mam własną restaurację u mnie takiego s.hitu nie dostaniesz

GB (gość)

ja tam bojkotuję fan strefę i nie będe napędzał koniunktury wielkim koncernom. Siąde domku na kanapie przed plazmą i otworze zimnego ciechanka za 3 zł :) DO BOJU POLSKO!!! :) Siła!

OLO (gość) (Mirek)

Mirek, czeska strefa jest zorganizowana w : Dynamic Congress Centre sp. z o.o.
ul. Rakietowa 33. "Vstup do campu je zdarma bez noclehu" ;) Tu masz wiecej info : campdcc. com

jutrzenka (gość) (Jurek)

A mnie się wydaje że miałeś 1 w szkole za interpretacje i zrozumienie tekstu, mowa była o stadionie a nie strefie...
Pozdrawiam

zapalnicxzka (gość) (Jerry)

Wejść może każdy, wyjść i wrócić w dowolnej chwili.. np iść zjeść obiad albo do maca lub kfc.. biedniejsza grupa społeczna mówisz? to wszędzie się tak czują nawet na zakupach jak nie stać ich na wszystko, więc nie wyzywaj prosze Cie, bo widocznie nie wiesz jak jest! Skoro Getto to czemu idziesz na rynek?

zapalnicxzka (gość) (olek)

zamknij się ok? nie podoba się? zostań w domu z herbatą, nikt ci nie nakazuje iść koniecznie, zresztą im mniej ludzi pt" bojkotujmy tą mafię.." tym lepiej i spokojniej.

wolontariusz (gość) (Jurek)

Po wejściu do strefy kibica,masz budki banku pko sa gdzie dając Pani np 50zł ona wydaje Ci kartę prepaid na której masz te swoje 50zł i nią możesz płacic, lepiej swojej karty nie bierz..bo jak cginie?albo Ci ukradną?Pamiętajcie o dokumencie tożsamości :) pozdrawiam miłej zabawy