Przy wrocławskiej arenie kończy się instalacja dekoracji na Euro 2012. Robotnicy ustawili już specjalne namioty, bannery i flagi. Kibicom poruszanie się na miejscu ułatwią specjalne znaki, które pojawiły się w okolicy stadionu.


Wiadomości

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

S. (gość)

Żal patrzeć taka impreza (największa w dziejach naszego kraju) a tak spartolona !! można tutaj wytknąć wiele zaniedbań i błędów ale napisze tutaj tylko kilka bo klawiatury szkoda !!
1. Słabo oznakowane miasto jak i droga do Stadionu informacja na przystankach oraz droga do strefy kibica.
2. Co do znaków. Dodatkowe oznakowanie stawiane na chybcika (od tak ,żeby było widać). Znaki takie powinny być montowane z wykorzystaniem infrastruktury drogowej lub tak przymocowane do ww infrastruktury aby nie stwarzały zagrożenia dla zdrowia i życia kibiców.
a tak owe jest.
3. Zbyt mała ilość bilbordów banerów w Mieście przypominającym o najważniejszej imprezie w Europie i na Świecie (przykład: tramwaje i autobusy-przede wszystkim powinny być w barwach Euro 2012 w Polsce a zwłaszcza te które prowadzą na stadion.
4. Szaro brudno mimo WIELKICH PORZĄDKÓW.
Szkoda, że w nikt nie zajrzał do Niemiec lub Austrii i Szwajcarii jak tam poradzili sobie z takimi wyzwaniami..

mg (gość)

Widzę że sami architekci się tu wypowiadają... A może by tak cieszyć się z tego, że mamy jeden z najnowocześniejszych stadionów w europie? Polakowi to jednak zawsze źle.

Wrocek (gość)

Gdyby elewacja stadionu miała taki śnieżnobiały kolor, jak te namioty dla prasy ( lub jak na wizualizacji ), to by faktycznie było ładnie, a tak, mamy tylko kolejny, szary, smutny, przygnębiajacy obiekt, pozbawiony życia i barw. Nowy stadion, a wygląda jakby był w ciągłym remoncie. To jest niestety najbrzydszy stadion na Euro 2012

Mariola (gość)

A czy komornik zajął coś więcej czy tylko oświetlenie stadionu ?? Czy podwykonawcy dostali już zapłatę ?? Czy też będą blokować stadion jak w Warszawie ??