Janek Samołyk, Shandon Bells, Patricia Kazadi, Liber i InoRos rozgrzewali kibiców przed meczami Hiszpania - Włochy i Irlandia - Chorwacja.

Ważne daty Euro 2012 we Wrocławiu (KALENDARIUM)

W niedzielę wrocławianie mogli posłuchać Janka Samołyka - wrocławskiego wokalisty, który znalazł się wśród 9 wykonawców koncertu "Kora, Trójka i Debiuty - 30. urodziny Listy Przebojów" 49. Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu. Na scenie pojawiła się też już grupa Shandon Bells - również wrocławianie, którzy grają folkową muzykę irlandzką.

Po koncertach wrocławskich artystów przyszedł czas na piosenkarkę, aktorkę i prezenterkę Patricię Kazadi, którą mogliśmy oglądać ostatnio także jako prowadzącą w tanecznym show „You can dance”. Patricia ma za sobą już trzy single: "Hałas" (znany z debiutów w Opolu), "Go Crazy" (który powstał przy współpracy z Jimem Beanzem – producentem takich gwiazd jak Shakira, Justin Timberlake i Britney Spears), oraz najnowszy "Wanna Feel You Now" (przy nim współpracowała z Mattem Pokorą). Po Kazadi na scenę wyszedł Liber i góralska kapela InoRos.

Po koncertach przyszedł czas na emocje sportowe. O godz.18:00 transmisja meczu Hiszpania - Włochy (relacja na żywo w serwisie ekstraklasa.net), o 20:45 - Irlandia - Chorwacja (relacja live TUTAJ).

Zobacz też:
Sobota w strefie kibica (ZDJĘCIA)

Strefa kibica nie tylko w Rynku. Gdzie obejrzeć mecze Euro (LISTA)

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!