Nowy Stadion Miejski i fontanna z wrocławskiego Rynku znalazły się na nowej serii znaczków i kart pocztowych. Poczta Polska wydała je z okazji odbywających się w Polsce i na Ukrainie Mistrzostw Piłki Nożnej.

Wszystko o Mistrzostwach Europy znajdziesz w serwisie specjalnym EURO 2012.

Na znaczkach Poczty Polskiej znalazły się także Stadion Narodowy w Warszawie, Stadion w Gdańsku, Stadion Miejski w Poznaniu. Każdemu ze stadionów na znaczkach towarzyszy grafika związana z Euro 2012.

Autorem projektów jest artysta plastyk Bożydar Grozdew. Poczta Polska wydrukowała 640 tys. sztuk każdego znaczka. Oprócz tego znaczki z wszystkimi czterema stadionami można kupić także w formie bloku (wydrukowano ich 96 tysięcy).

Znaczki dostępne są w placówkach pocztowych na terenie miast-gospodarzy,a także na stronie oficjalnego sklepu filatelistycznego Poczty Polskiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
WAŻNE DATY EURO WE WROCŁAWIU (KALENDARIUM)
GDZIE OBEJRZYSZ MECZE EURO WE WROCŁAWIU (LISTA)

Wiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

zuza (gość)

...fontanna z wrocławskiego Rynku nie znajduje się na znaczkach tylko na kartkach, które nie są wydane przez Pocztę Polską, tylko prywatną firmę.
Poczta Polska wydała znaczki i koperty FDC są na nich: Stadion Narodowy w Warszawie, Stadion w Gdańsku, Stadion Miejski w Poznaniu i Stadion Miejski we Wrocławiu. Wizerunkom stadionów na znaczkach towarzyszy grafika związana z Euro 2012...