Madlove grają Erykah Badu, a Vitek Jansky miksuje przeboje Isaaca Hayesa. O muzycznym weekendzie pisze Marta Wróbel Mimo że Madlove z Wrocławia jest na scenie obecny od dobrych pięciu lat, nie ma jeszcze na koncie ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Madlove grają Erykah Badu, a Vitek Jansky miksuje przeboje Isaaca Hayesa. O muzycznym weekendzie pisze Marta Wróbel

Mimo że Madlove z Wrocławia jest na scenie obecny od dobrych pięciu lat, nie ma jeszcze na koncie debiutanckiej płyty. Ma za to za sobą setki koncertów na Dolnym Śląsku. Zafascynowani soulem, acid jazzem i funkiem Agnieszka Damrych (wokal), Łukasz Damrych (klawisze), Robert Kamalski (saksofon), Piotr Nosal (bas) i Łukasz Sobolak (perkusja) doskonale znani są wrocławskiej publiczności z coverów gwiazd czarnej muzyki, jak Erykah Badu czy Whithey Houston. Nie inaczej będzie w piątek w klubie Rura. Oprócz utworów innych artystów, Madlove zagra własne kompozycje. Niektóre z nich znajdą się na ich pierwszym albumie, nad którym muzycy właśnie pracują. Można się spodziewać, że będą to dźwięki na najwyższym poziomie, tym bardziej że frontman grupy, Łukasz Damrych, dał się poznać jako współpracownik takich artystów, jak Katarzyna Groniec czy aranżer piosenek do spektaklu Bartosza Porczyka "Smycz".

Jeśli ktoś ma ochotę po piątkowych rytmach na sobotnie szaleństwo, może wybrać się do Absynt Clubu na imprezę !Lectric Play, gdzie wrocławski DJ Vitek Jansky będzie miksował piosenki Isaaca Hayesa czy Arethy Franklin.

Madlove
Jazz Klub Rura, ul. Łazienna 4
14 sierpnia (piątek), godz. 20.30
Bilety: 12-14 zł

!Lectric play
Absynt Club, ul. Ruska 34
15 sierpnia (sobota), godz. 20
Bilety: 5 zł

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!