Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Niestety synoptycy nie mają dobrych wiadomości dla kibiców piłki nożnej i zapowiadają deszcz na wtorek oraz sobotę.

We wtorek na wrocławskim stadionie odbędzie się mecz Czechy - Grecja, ale kibice muszą się zaopatrzyć w kurtki przeciwdeszczowe, bo będzie padać, a na stadion z parasolem nie wejdziemy.

Wtorek ma być ciepły, ale deszczowy i burzowy. - Termometry wskażą we Wrocławiu nawet 22 stopnie. Ale popołudniu i wieczorem, w czasie meczu Czechy-Grecja, będzie padał deszcz. Możliwe są również burze i towarzyszący im porywisty wiatr - mówi Elżbieta Wojtczak, dyżurny synoptyk z IMGW we Wrocławiu.

Natomiast w sobotę będzie upalnie - nawet 27 stopni Celsjusza, ale wieczorem, gdy we Wrocławiu zacznie się mecz Polska - Czechy, nad miasto może nadciągnąć burza.

______________________________
Zobacz również plan fanstrefy w Rynku (MAPA). Przejrzyj KALENDARIUM, żeby nie przegapić ważnych imprez odbywających się we Wrocławiu, związanych z Euro 2012. Zobacz ceny obowiązujące w strefie kibica i istotne informacje o zbliżeniowej karcie fanstrefy.

Przeczytaj też: co zwiedzać, gdzie się bawić, czym jeździć, jak dojechać na stadion - czyli niezbędnik kibica na Euro 2012 we Wrocławiu

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!