(© fot. Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ciężarowy MAN zderzył się tam czołowo z busem marki Fiat Ducato. Nie żyje kierowca busa.

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 340, pomiędzy Bukowicami a Lipnicą. Wypadku nie przeżył kierowca busa. Jedyny pasażer z nim jadący, w ciężkim stanie przetransportowany został śmigłowcem do kliniki przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Okoliczności wypadku bada prokuratura.

Po wypadku droga była zamknięta przez kilka godzin.

Wiadomości

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Maniek (gość)

Widziałem tuż po ,po prostu Masakra !! Z Dukata za wiele nie zostało chyba nawet się sfajczył bo sporo piany w nim było , prawdopodobnie kierowca w czarnym worku na noszach nieopodal niech spoczywa w pokoju(*) Co do Mana to też miazga z kabiny kierowca prawdopodobnie przeżył , jeżeli wyjdzie z tego to jak dla mnie to będzie cud . A co do całego zajścia sądząc po śladach to jak dla mnie wyglądało to tak jakby bus jadący z Wołowa chyba z nadmierną prędkością stracił przyczepność i został został wyrzucony na przeciwległy pas ruchu prosto pod jadącego Mana z przyczepą . Ate to tylko moje domysły ,od tego są fachowcy . Ja mogę jedynie pomodlić się za ofiarę tego wypadku i trzymać kciuki za tych co przeżyli żeby z tego wyszli .