Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W niedzielę, 24 czerwca br., odbędzie się już XIII Spływ Samoróbek o Błękitną Wstęgę Kaczawy, organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy. Legnica w ten sposób na dobre rozpocznie wakacyjne imprezy.

Motywem przewodnim w tym roku jest: „ŚWIAT BAJEK".

Samoróbka może być napędzana siłą rąk załogi, wiatrem lub nurtem rzeki. W spływie nie mogą startować załogi na fabrycznych łodziach, kajakach lub innym profesjonalnym sprzęcie wodnym. Pływadło musi być trwałe i bezpieczne dla uczestników, którzy do przepłynięcia mają ponad kilometrowy odcinek Kaczawy od mostu Bielańskiego do specjalnie przygotowanego na tę okoliczność portu przy kościele pw. św. Jacka, bez przybijania do brzegów rzeki.

Na czas spływu poziom wody w Kaczawie zostanie podniesiony o pół metra. Regulamin imprezy dostępny jest w legnickim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

źródło: UM Legnica

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!