Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już w piątek rozpoczynają się rozgrywki Euro. Lubińscy kibice będą mogli wspólnie przeżywać mecze Polaków (i nie tylko) w strefie kibica, która właśnie powstanie na Wzgórzu Zamkowym.

Transmisje na olbrzymim ekranie LED to jednak nie wszystko. Organizatorzy zaplanowali także: konkursy, trzy wystawy zewnętrzne pt.: „Historia Euro”, „Stadiony Euro” oraz „Goście Mistrzostw”, a także specjalne miejsce dla najmłodszych kibiców.

Całość odbywać się będzie na dziedzińcu Ośrodka Kultury „Wzgórze Zamkowe”. Do strefy kibica może wejść jednocześnie 800 osób. Wejściówki będą dostępne w dniu poprzedzającym mecz w sekretariacie Ośrodka Kultury „Wzgórze Zamkowe” od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, a w sobotę i niedzielę w Galerii Zamkowej w godz. 12.00-18.00 lub w dniu meczu, na godzinę przed rozpoczęciem. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 4 wejściówki.

Wejściówki nie obowiązują : dzieci do 7 roku życia.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!