Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

48 dzieci ze Świebodzic będzie jak co roku wypoczywać nad morzem na koloniach, finansowanych przez samorząd.

Dzieci z rodzin niezamożnych spędzą dwa tygodnie w Rewalu. W programie wypoczynku letniego są 4 posiłki dziennie, wycieczka po Wolińskim Parku Narodowym, zwiedzanie Turkusowego Jeziora, wycieczka do Świnoujścia, Międzyzdrojów i Dziwnowa. Obiekt kolonijny w Rewalu, w którym będą wypoczywały nasze dzieci, zlokalizowany jest w budynku Zespołu Szkół Sportowych. Z uwagi na profil szkoły obiekt wyposażony jest w dobrą infrastrukturę sportową (boiska tartanowe do piłki nożnej, siatkowej i koszykowej) oraz skatepark.
Kolonia rozpoczyna się 18 lipca i potrwa do 27 lipca.
Wszystkie te dzieci, które będą spędzać wakacje w mieście, jak zawsze mogą liczyć na bogatą ofertę zajęć, przygotowaną przez miasto. Wycieczki, wyjścia na basen, warsztaty, rozgrywki sportowe przygotowują dla małych świebodziczan Miejski Dom Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Świetlica Środowiskowa. Szczegółowy program będzie już wkrótce dostępny na plakatach i portalu miejskim.
MDK zaprasza na otwieracie sezonu letniego już 21 czerwca. Zapraszamy do Muszli Koncertowej w Parku Miejskim na godz. 16.00 na artystyczne show dzieci i młodzieży z Miejskiego Domu Kultury. Przed nami wystąpią: wokalna i taneczna sekcja dziecięca, english song, Miejski Chór Dziecięcy „ Do Re Mi”, Gang The Funk, Battle Kidz i Teatr Niemożliwy.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!