W piątek nie wszyscy zmieścili się w fanstrefie W piątek nie wszyscy zmieścili się w fanstrefie

W piątek nie wszyscy zmieścili się w fanstrefie (© fot. Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Więcej miejsca dla fanów piłki nożnej miałyby powstać na Świdnickiej i po zamknięciu Szewskiej. Decyzja co do powiększenia fanstrefy zapadnie w środę rano.

Wszystko o Mistrzostwach Europy znajdziesz w serwisie specjalnym EURO 2012.

- Rozważamy możliwość powiększenia głównej wrocławskiej strefy kibica na przyszłą sobotę, w dniu meczu Polska-Czechy we Wrocławiu - poinformował Michał Janicki, wiceprezydent Wrocławia. Władze zastanawiają się nad tym, ponieważ w piątek na mecz inauguracyjny Polska-Grecja na Rynek przyszło tylu kibiców, że fanstrefa musiała zostać zamknięta, bo zabrakło w niej miejsca (zobacz zdjęcia: Dantejskie sceny pod strefą kibica w Rynku).

Decyzję o ewentualnym powiększeniu strefy urzędnicy podejmą w środę rano. We wtorek bowiem okaże się, jak wygląda sytuacja w grupie - na której pozycji są Czesi i Polacy. Jeśli sobotni mecz będzie decydował o awansie Polski, strefa na pewno będzie większa.

Jeśli strefa powiększy się o Szewską, wtedy ulica zostanie zamknięta dla tramwajów.

Zobacz też:
UEFA chwali Wrocław za sprawną komunikację

Rosjanie bili się w Rynku. Na stadionie pobito obsługę (FILM)

Żubr na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia - z ciężarówki wypadły skrzynki z piwem (ZDJĘCIA)


Wiadomości

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

podpis (gość)

tyle miejsca we wroclawiu a te przyglupy prubuja myslec o powiekszaniu wystarczylo od razu zrobic strefe po za rynkiem wstyd na caly swiat ze dla kibicow zabraklo miejsca